Teksim Gümrük Müşavirliği

Firmamız, "Teksim Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti." 1992 yılında kurulmuştur. Tamamı ödenmiş 1.093.850,-TL sermayemizde %80 paya sahip M. Kurtuluş Nevruz ve %20 paya sahip Hamdi Baydemir, Şirketimizin yönetiminde de aktif olarak görev yapmaktadırlar.

Kurumumuzun aktif büyüklüğü 2.395.613-TL'na ulaşmış ve yıllık dosya operasyon sayımız on yedi bin adedi aşmıştır. Şirketimiz, yıldan yıla artan özvarlığı ile ekonomik göstergelerdeki durağanlığa rağmen büyümeye ve müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

İstanbul'un tüm gümrüklerinde 52 uzman personelimizin gücü ve heyecanıyla, sayısı 1.515 e varan müşterilerimizin ticari faaliyetine destek olmayı sürdürüyoruz. İstanbul dışındaki ofislerimiz aracılığıyla ise, hizmet anlayışımızı Türkiye geneline yaymayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı, müşterilerimizin çıkarlarının korunmasını ve kaliteli hizmet almasını prensip sayarak yürütüyoruz. Personelimiz ile birlikte sürekli gelişmeye ve güncel olmaya gayret ediyoruz. Bilginin değerinin paylaşarak arttığına inanıyoruz.

Bis Logistics

Firmamız, sermayemizin %94’üne sahip Yönetim Kurulu Başkanımız M.Kurtuluş Nevruz tarafından 3 Haziran 1998 tarihinde, dış ticaret ile uğraşan firmaların gümrüklü sahalardaki taşımalarına çözüm üretmek amacıyla kurulmuştur.

Başlangıçta sadece Bursa-İstanbul-Bursa arası taşımacılık yapan Şirketimiz, sayısı 1.700’e ulaşan müşterilerimize tam hizmet verebilmek amacıyla faaliyet alanını genişletmiş ve bir lojistik merkezi haline gelmiştir. TC. Ulaştırma Bakanlığı L1-Yurtiçi Lojistik İşletmeciliği ve R1-Yurtiçi Eşya Taşıma Organizatörlüğü ruhsatlarımızla, tam yetkili olmamızın avantajlarını müşterilerimizin yurtiçindeki ticari ihtiyaçlarına sunuyoruz.

Aktiflerimizin büyüklüğü %50 artış ile 13.476.304,00-TL’na, özvarlıklarımız ise 5.583.370,00-TL’na ulaşmıştır. Gelişmemiz müşterilerimizin uluslararası ticaretine destek olmak üzere devam etmiştir. IATA-Uluslararası Hava Kargo Acenteliği ve FIATA-Uluslararası Deniz Kargo Taşımacılığı yetkilerimizle, müşterilerimizin uluslararası ticaretinde destek olmaya çalışıyoruz.

Merkezi İstanbul’da bulunan Şirketimiz; şubeleri, 85 personeli, 8.000 m² kapalı,5.000 m² açık modern depolama alanları ve değişik tip ve kapasitedeki 60 aracıyla yurtiçinde; uzman kadrosu ve saygın acenteleriyle ise yurtdışında verdiği lojistik ve taşıma hizmeti kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

Hava, Kara, Deniz ve Depolama'dan başlayarak tüm Lojistik Hizmetleri oluşturan alanlarda aşağıdaki Sektörlerde Hizmet vermekteyiz: Ambalaj ve plastik Sanayi, Otomotiv Sanayi, İlaç Sanayi, Tekstil Sanayi, Gıda Sanayi, Kimya Sanayi, İmalat Sanayi, Tohumculuk, Leasing, Bilgi İşlem, her türlü makine ve hammadde, komple fabrika...

Teksim Antrepo

Halkalı Gümrüğüne Bağlı Antrepo

Teksim Antrepo 1992 yılında kurulmuştur. 2 ayrı lokasyonda yer almaktadır. Toplam kapalı alanımız 7000 m2, açık alanımız 11.000 m2 'dir. Parkımıza aynı anda rahatlıkla 25 adet tır park edebilmektedir.

Raflı Sistem

Depolarımızda tavan yüksekliği minimum 7 metredir. 24 saat, 39 kamera ile tüm alanlarımız tek bir merkezden izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Antrepolarımızın tamamı bağlantı yollarına çok yakındır, Düşük maliyetle servis vermeye ve hızlı yükleme boşaltma yapmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Antrepo işletmelerimizdeki yükleme ve boşaltma süreleri, uygun saha düzeni içindeki sabit ve hareketli rampa sistemi ile desteklenerek minimuma indirilmiştir.

Yüksek Teknoloji

Hızlı hizmet verebilmek için işlemlerinizin tüm aşamaları elektronik ortamda yapılmaktadır. Veriler 2 ayrı lokasyonda günde 14 defa yedeklenmektedir. Ana binamızdaki veri merkezimiz 50 Mbit Metro Ethernet bağlantısıyla desteklenmiştir.

Bis Obak Kağıtcılık

BisObak Kağıtçılık, 1992 yılında % 100 Türk sermayeli sürekli büyümekte olan, sektörünün lider kuruluşlarından Teksim Grup bünyesinde 2010 yılında Metin Kurtuluş NEVRUZ ve Seyit Ahmet NEVRUZ tarafından faaliyetine başlatılmıştır. 

Matbaa , Yayınevi, Basım Evi, Parakende Satış Noktaları ve resmi ve özel kurumlara kağıt ithalatı ve satışı yapmaktayız. 

Merkezimiz İstanbul olmak üzere: Bursa , Ankara , Kayseri , İzmir ve Mersin’de irtibat bürolarımız ve satış ofislerimiz bulunmaktadır.