Teksim Gümrük Müşavirliği

 

Firmamız, "Teksim Gümrük Müşavirliği Ltd. Şti." 1992 yılında kurulmuştur. Tamamı ödenmiş 1.093.850,-TL sermayemizde %80 paya sahip M. Kurtuluş Nevruz ve %20 paya sahip Hamdi Baydemir, Şirketimizin yönetiminde de aktif olarak görev yapmaktadırlar.

Kurumumuzun aktif büyüklüğü 2.395.613-TL'na ulaşmış ve yıllık dosya operasyon sayımız on yedi bin adedi aşmıştır. Şirketimiz, yıldan yıla artan özvarlığı ile ekonomik göstergelerdeki durağanlığa rağmen büyümeye ve müşterilerine verdiği hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir.

İstanbul'un tüm gümrüklerinde 52 uzman personelimizin gücü ve heyecanıyla, sayısı 1.515 e varan müşterilerimizin ticari faaliyetine destek olmayı sürdürüyoruz. İstanbul dışındaki ofislerimiz aracılığıyla ise, hizmet anlayışımızı Türkiye geneline yaymayı hedefliyoruz.

Çalışmalarımızı, müşterilerimizin çıkarlarının korunmasını ve kaliteli hizmet almasını prensip sayarak yürütüyoruz. Personelimiz ile birlikte sürekli gelişmeye ve güncel olmaya gayret ediyoruz. Bilginin değerinin paylaşarak arttığına inanıyoruz.

Teksim Antrepo

Halkalı Gümrüğüne Bağlı Antrepo

Teksim Antrepo 1999 yılında kurulmuştur. Toplam kapalı alanımız 4.500 m2, 12.000 m2 kapalı alana sahip serbest depolama bölgesi, Ambarlı ve Halkalı Gümrük yollarına yakın 12.600 m2 açık TIR parkı sahası ile parkımıza aynı anda rahatlıkla 25 adet tır park edebilmektedir.

Raflı Sistem

Depolarımızda tavan yüksekliği minimum 7 metredir. 24 saat, 39 kamera ile tüm alanlarımız tek bir merkezden izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Antrepolarımızın tamamı bağlantı yollarına çok yakındır, Düşük maliyetle servis vermeye ve hızlı yükleme boşaltma yapmaya uygun olarak tasarlanmıştır. Antrepo işletmelerimizdeki yükleme ve boşaltma süreleri, uygun saha düzeni içindeki sabit ve hareketli rampa sistemi ile desteklenerek minimuma indirilmiştir.

Yüksek Teknoloji

Hızlı hizmet verebilmek için işlemlerinizin tüm aşamaları elektronik ortamda yapılmaktadır. Veriler 2 ayrı lokasyonda günde 14 defa yedeklenmektedir. Ana binamızdaki veri merkezimiz 50 Mbit Metro Ethernet bağlantısıyla desteklenmiştir.